درباره ما

مرکز آموزش های مجازی توسعه ی ایران به معنای نهادی که در آن افکار اصیل ایرانی حکم فرماست با عنایت خداوند و به همت جمعی از اساتید برجسته ی دانشگاه های کشور به ثبت رسید. همچنین این مرکز مجوز فعالیت خود را طی شماره ۵۸۸۸۸ دریافت نموده است. این مرکز با همکاری مدرسین و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و تکنسین های تولید محتوای الکترونیکی و قرارداد همکاری در جهت تولید و تدوین محتوای آموزشی، امکانات مولتی مدیا و همچنین ضبط فیلم های آموزشی دارد.

هیات مدیره مرکز آموزش مجازی توسعه ی ایران با درک صحیح از نیازهای آموزشی گروه های مختلف جامعه برای ارائه خدمات متمایز و نوین در حوزه های مختلف با اخذ مجوز های لازم از مراجع ذیصلاح تاسیس و با بستر سازی همه امکانات مورد نیاز برای استفاده آحاد جامعه از این گونه خدمات گام های بسیار جدی و اساسی برداشته است.

مرکز آموزش های مجازی توسعه ی ایران با توجه به عطش جامعه در جهت آموزش های مجازی و از راه دور به گروه آموزشی خاصی بسنده نکرده و در بسیاری از حوزه های آموزشی اقدام به طراحی محتوا و سرفصل آموزشی دوره ها نموده است. نیاز آموزشی مخاطبین با سلیقه های متفاوت موجب طراحی و تاسیس دپارتمان های تخصصی مختلف از جمله: دپارتمان فناوری اطلاعات، دپارتمان عمران، دپارتمان امور اداری، دپارتمان مدیریت صنایع، دپارتمان هتلداری، دپارتمان گردشگری و دوره های آزاد آموزشی در این مرکز شده است.

هیئت مدیره مرکز

حـامد بنائی

مدیر فناوری اطلاعات
عضو هیـئـت مدیره
کارشناسی مدیریت پروژه

پـدرام بـدری

مدیـر تولید محتوا
عضـو هیئـت مدیره
کارشناسی روانشناسی

احسـان خـانـزاده

مدیریت مــرکز
عضـو هیئـت مدیـره
دکـترای شهـرسـازی

همکاران مرکز

یاسمن آخوندی

طراح آموزشی

عادله سزاوار

طراح آموزشی

نرگس آخوندی
 
برنامه نویس و گرافیست

 

برخی از مشتریان ما

منو