• ورود
  • سبد خرید شما خالی است.

آموزش خط تحریری (تکمیلی)

0 دانشجو ثبت نام کرد
  درباره دوره آموزش خط تحریری

   

  از مهمترین ابعاد شخصیتی هر فرد داشتن خطی زیبا می باشد که به عنوان یک شاخص مهم , تاثیرات بسیار مثبتی از نظر جایگاه و شخصیت برای افراد به دنبال خواهد داشت و برکسی نیز پوشیده نیست . دغدغه دست خط خوب و زیبا برای خیلی ها دغدغه کمی نیست که همواره به دنبال راهی برای بهبود آن هستند .

  مرکز آموزش های مجازی توسعه ایران با سابقه چندین ساله خود با فراهم نمودن تمامی زمینه های لازم برای برطرف نمودن این دغدغه در زمینه آموزش خوشنویسی تحریری و شکسته به شیوه نوین مجازی و همچنین آموزش طراحی و نقاشی همراه شما خواهد بود . خط ، یک موضوع فراگیر و حائز اهمیت برای شخصیت وجودی هر فرد است که مستقیما احساسات و حالت درونی فرد را به نمایش میگذارد. بعضا توجه کرده اید در زمانی که با کمبود وقت مواجه هستید خط خوردگی ها بیشتر و یا اگر عصبی باشید ممکن است هرگز خطی روان به نمایش نگذارید . داشتن خط مناسب در روابط اجتماعی بسیار موثر است مخصوصا برای تعاملات نوشتاری زیرا نداشتن خط مناسب و ناهمگون موجب آزار و سختی خواندن برای فرد مورد نظر را به همراه خواهد داشت . حال اگر خطی زیبا، خوانا و موزونی داشته باشیم حس خوبی در خواننده ایجاد میشود و رغبت بیشتری برای مطالعه را دارد . ما کوشیده ایم که از تجربیاتی که در چند سال اخیر در زمینه کلاس های مجازی کسب کرده ایم و با شیوه منحصر به فردی که برای اولین بار است ایجاد کرده ایم ، به علاقه مندان این هنر ظریف عرضه کنیم.

  داشتن ” نماد اعتماد الکترونیکی ” از مرکز توسعه تجارت الکترونیک نیز به عنوان پشتوانه آموزشگاه بوده که با خیالی راحت می توانید در دوره های برگزار شده مرکز شرکت نمائید .

  ———————————
  از مزیت های دوره های مجازی می‌توان به مواردی اشاره کرد که تعداد اندکی از آن را در زیر به اختصار شرح می دهیم.

  – برای افرادی که شرایط حضور در کلاس را ندارند مثمر ثمر خواهد بود

  – عزیزانی که بعلت موقعیت شغلی و مشغله های کاری زمان کافی برای حضور در کلاس را نداشته کمک خواهد کرد که با صرف زمانی اندک خطی مطلوب را در حوزه کاری خود به نمایش بگذارند .

  – دانشجویان و دانش آموزان علاقه مند به دلیل ضیق وقت و اهم قرار دادن درس می‌توانند از این دوره های مجازی بهترین بهره وری راداشته باشند .

  – صاحبان شغل های خاص به دلیل جایگاه اجتماعی ، علاقه ای به شرکت در کلاسهای حضوری ندارند و مایل نیستند کسی از این موضوع مطلع شود .

  – پدر و مادران عزیزی که نگران دست خط فرزندان خود می باشند و به دنبال فرصتی هستند تا با بهترین شرایط ، تغییر اساسی در دست خط ایشان شکل بگیرد .

  – از همین جا به تمامی عزیزان خوش آمد میگوییم و امیدواریم تا بتوانیم به سطح بسیار مطلوبی از هنر زیبای خط تحریری در این وب سایت برسیم….

  نقد و بررسی دوره

  N.A

  1 امتیاز
  • 1 ستاره0
  • 2 ستاره0
  • 3 ستاره0
  • 4 ستاره0
  • 5 ستاره0
  شرکت در دوره
  • ۵۵,۰۰۰ تومان
  • 3 ساعت, 11 دقیقه
  • گواهی پایان دوره

  نماد اعتماد الکترونیکی

  در تلگرام نیز همراه ما باشید

  telegram
  طراح: حامد بنائی | تمامی حق و حقوقات برای مرکز آموزش مجازی توسعه ایران محفوظ است